Антістресі - Іграшки

..

80.00грн

..

80.00грн

Самий продаваний!
..

75.00грн

..

70.00грн

Самий продаваний!
..

20.00грн

Герой тягучка стрейчева іграшка антистрес розтягується і жмакаеться, при цьому не втрачаючи своєї ..

130.00грн

Самий продаваний!
..

50.00грн

Самий продаваний!
..

50.00грн

Самий продаваний!
..

50.00грн

Самий продаваний!
Антістрес-тягнучки являються собою пріємні на дотик тягти гумові іграшки антістрес, улюблені и діть..

50.00грн

Самий продаваний!
..

40.00грн

Самий продаваний!
Антістрес чарівні кільця Magic Ring для дітей и дорослих обертаючісь скочується по руці и может пер..

40.00грн

Самий продаваний!
Антістрес Банан м'який гнучкий (Жовтий) - Приємний на дотик банан мнеться и розтягується у всех нап..

50.00грн

Самий продаваний!
..

50.00грн

Самий продаваний!
..

38.00грн

Самий продаваний!
..

50.00грн

Показано з 1 по 16 із 26 (всього сторінок: 2)

Антистрес іграшки купити в інтернет магазині приколів і подарунків "Чудові вещиці". Не тільки дорослим татам і мамам необхідно час від часу скидати накопичився стрес. Постійна роботи, необхідність їздити в громадському транспорті і дрібні неприємності з друзями по трохи накопичують у свідомості стрес. Діти в цьому плані не виняток. Ранкове прокидання не завжди пов'язане з посмішкою і приємними відчуттями. Хочеться ще трохи поспати, а не йти в дитячий садок або школу. А ввечері, замість цікавих ігор до ночі, батьки змушують йти в ліжко. А якщо ще до цього додати уроки, які далеко не завжди виходить зробити з першого разу, стрес на обличчя.

Вибрати і купити Антистресові іграшки не складе труднощів, якщо звернутися з цим питанням в інтернет-магазин "чудові штучки". Тут для дітей зібрані найкращі види іграшок у вигляді подушки або тварини для зняття стресу: коти, слоники, ведмедики, собаки і багато іншого, що може допомогти малюкові в скрутну хвилину його маленького життя. Кращі іграшки тільки в перевіреному іншими батьками з усієї України магазині"чудові штучки".

Найпопулярніша антистресова іграшка

На даний момент особливою популярністю у підлітків і більш дорослих людей користується спінер, який можна носити собою навіть в шкільному рюкзаку або просто в кишені штанів або піджака. Ця дійсно універсальна іграшка однаково добре підходить і для хлопчиків і для дівчаток. Завдяки максимально простій конструкції її неможливо поламати або пошкодити. Зроблена з металу, при падінні вона не отримає ніяких пошкоджень. І їй можна користуватися нескінченно довго.

Дозволяє відволіктися від негативних думок і прийти в себе, після неприємності. А коли вона свій ефект проявить, можна спокійно подумати, що зробити в даній ситуації. Саме з цієї причини іграшки здатні впорається зі стресом повинні бути в будь-якій родині. Їх ціна настільки доступна, що не зрівняється з позитивним ефектом, які вони дарують кожен день.