Зростаючі Іграшки

Самий продаваний!
Зростаючі Мушлі & nbsp; купити за 16.00грн в магазині подарунків і приколів 'Чудні вещиці' в розділ..

16.00грн

Самий продаваний!
Зростаючі Жуки & nbsp; купити за 21.00грн в магазині подарунків і приколів 'Чудні вещиці' в розділі..

21.00грн

Самий продаваний!
Зростаючі Тварини в кулі за 30грн купити в магазині подарунків і приколів 'Чудні вещиці' в розділі В..

30.00грн

Самий продаваний!
420, Зростаючі Тварини в капсулі, CV000492, 24грн, 420-01,, Зростаючі іграшки..

23.84грн

Самий продаваний!
Зростаючі кристали гідрогелю - новинка в колекції забавних дрібниць інтернет-магазину «Чудні вещиці..

3.20грн

Самий продаваний!
Зростаючі кристали гідрогелю - новинка в колекції забавних дрібниць інтернет-магазину «Чудні вещиці..

2.88грн

Самий продаваний!
Зростаючі кристали гідрогелю - новинка в колекції забавних дрібниць інтернет-магазину «Чудні вещиці..

3.04грн

Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)

Іграшки зростаючі у воді

Напевно всі ми бачили, як ростуть квіти і тварини, як з кошеня виростає кішка, а з цуценя пес. Але зараз є такі іграшки, які можуть виростати! Просто опустивши їх у воду. Дивно, чи не так?

Процес.

Сам процес нагадує, то як вилуплюється пташеня, тільки пташеня з'являється на світ під дією тепла птиці-мами, а наша іграшка через те, що знаходиться у воді. План дій: зніміть упаковку, помістіть іграшку в ємність з водою. Далі на ваших очах протягом декількох днів буде рости іграшка. Є іграшки знаходяться в так званому яйці, і з такими процес зростання виглядає більш видовищно. У ролі іграшки може виступати казковий герой або прототип звірка.

Як у них це виходить? Чому фігурка росте?

Принцип просто схожий з тим, як збільшуються в розмірах кульки орбіз(Орбіс). Іграшка може розростатися до розмірів в кілька разів перевищують вихідний. Мабуть, вся магія в тому, як наука допомагає створювати такі незвичайні речі, збуджуючи інтерес дітей. Навіщо шукати і чекати чарівництво, коли можна стати чарівником.Адже підручник фізики свого роду чарівна книга.Так давайте залучати дітей до знань і до вивчення властивостей матеріалів через іграшки.

Інструкція.

Ось ви придбали іграшку. Після того, як зніміть упаковку, помістіть іграшку в ємність з теплою водою (35 градусів), щоб іграшка була повністю закрита водою, чекати від 24-48год. намагайтеся промивати іграшку і міняти воду. Так само дивіться інструкцію конкретно по вашій іграшці.

Підсумок.

Після всіх маніпуляцій у вас вдома вилупиться динозавр або ваш улюблений герой мультика. Ось диво! Цікаво те, що можна уявляти і уявляти ніби — це справжня Рептилія народилася на світ, адже черепахи, змії, крокодили в живій природі з'являються на світ саме так. У зростаючій іграшці цікавий сам процес появи її на світ. Цей процес так заворожує! Напевно ж всі ми в дитинстві цікавилися чи може з магазинного курячого яйця вилупитися милий курча, деякі навіть гріли його на батареї, пам'ятаєте себе?)

На початку покупки фігурка виглядає так ніби це пластик, глина або щільна гума. Але при замочуванні матеріал починає демонструвати нам свої прикладні властивості. Він вбирає в себе рідину, за тим розширюється і розбухає, але при висиханні не варто бояться, що іграшка зменшиться, вона виросте назавжди!