Підставки Для Капкейков І Кексів

Самий продаваний!
Підставка триярусна для капкейков, кексів, мафінів, закусок і десертів & nbsp; виконана з дуже міцн..

60.00грн

Самий продаваний!
Підставка триярусна для капкейков, кексів, мафінів, закусок і десертів & nbsp; виконана з дуже міцн..

60.00грн

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Підставки Для Капкейков І Кексів
Одноразові підставки для тортів-вдале рішення для галасливої вечірки
Десерт - це цвях програми на будь-якому святі. Солоденьким люблять поласувати абсолютно все, не тільки діти. Тому завжди хочеться придумати якесь оригінальне оформлення цієї страви, щоб дійсно здивувати всіх гостей, убити їх наповал. Саме для цього придумані багатоярусні картонні підставки для тортів і капкейків. Це не просто дуже зручно! Така форма презентації частування напевно здивує всіх. Адже саме яскраві емоції залишаються в пам'яті назавжди, а не смак кондитерського виробу. До речі, така конструкція може стане в нагоді не тільки тим, кому належить організувати дитячий день народження або вечірку, а й кондитерам. Після таких прикольно оформлених замовлень ваші клієнти безумовно захочуть стати постійними.
Підставки виконані з екологічно чистого картону, який абсолютно нешкідливий. Матеріал не вступає в реакцію з продуктами, не змінює смаку кондитерських виробів, а ще не вбирає жир і вологу.
Надійна, міцна основа дозволить зберегти в цілісності тортик або капкейки.
Оригінальна подача страви на торжестві просто необхідна. Просто подати до святкового столу торт, мафіни або тістечка на тарілці – це минуле століття. Абсолютно ніякого настрою не створює, правильно? Інша справа-подача десерту на триярусної або двоярусної підставці. Такий зовнішній вигляд кондитерських творінь відразу ж приверне увагу. А ще чудово прикрасить стіл.
У нас можливо підібрати підставку відповідно до теми свята. Таким чином абсолютно весь декор буде між собою гармоніювати.